معرفی و دانلود PDF کتاب گام به گام دوازدهم ریاضی – شیمی | سعید مرادپور | انتشارات خیلی سبز

کتاب گام به گام دوازدهم ریاضی – شیمی، نوشته‌ی سعید مرادپور، ازجمله کتب کمک آموزشی در زمینه‌ی یادگیری درس شیمی است. در این کتاب انواع تمرینات کلاسی و پاسخنامه‌ی آن‌ها ارائه شده است که خیال دانش‌آموزان را از جهت پاسخ‌دهی به سوالات دشوار کتاب درسی راحت خواهد کرد.

درباره‌ی کتاب گام به گام دوازدهم ریاضی – شیمی

معرفی کتاب گام به گام دوازدهم ریاضی – شیمی

کتاب گام به گام دوازدهم تجربی – شیمی تألیف سعید مرادپور از سوی انتشارات خیلی سبز منتشر شده و در دسترس دانش‌آموزان قرار گرفته است.

کتاب گام به گام دوازدهم ریاضی – شیمی مناسب چه کسانی است؟

قیمت نسخه الکترونیک


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%87%D9%85-%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%B6%DB%8C-%D8%B4%DB%8C%D9%85%DB%8C/book/71551

فصل 1: مولکول‌ها در خدمت تندرستی

فصل 2: آسایش و رفاه در…

فصل 3: شیمی، جلوه‌ای از هنر

فصل 4: شیمی، راهی به سوی…

آزمون‌ها

مشخصات کتاب الکترونیک

کتاب گام به گام دوازدهم ریاضی – شیمی دارای بخش‌های مختلفی از جمله درسنامه و پاسخ به سوالات کتاب درسی است. در هر فصل از کتاب، ابتدا درسنامه ارائه شده و در ادامه، پاسخ تشریحی نمونه سوالات و تمرین‌های کتاب قرار گرفته‌اند. این کتاب کمک درسی می‌تواند مخاطبان را از خواندن چندین‌باره‌ی کتاب درسی بی‌نیاز کند و حجم زیادی از مطالب را در زمان اندک به او بیاموزد.

این کتاب به تمام دانش‌آموزان مقطع دوازدهم رشته ریاضی و کنکوری‌هایی که قصد دارند در امتحانات و آزمون‌های درس شیمی پیشرفت کنند، پیشنهاد می‌شود.