معرفی و دانلود PDF کتاب 33 آزمون دقت و تمرکز | مسعود بیگدلی | انتشارات پویش اندیشه خوارزمی

در مسابقات اتومبیل‌رانی، نیترو کلیدی است که راننده در هر سرعتی که باشد، با فشردن آن سرعت خیره‌کننده‌ای می‌گیرد. تیم تألیف انتشارات پویش اندیشه خوارزمی، نام این مجموعه‌کتاب‌ها را نیترو گذاشته‌اند؛ چراکه قرار است با خواندشان سرعت یادگیری خود را چند برابر کنید. برای مطالعه‌ی کتاب 33 آزمون دقت و تمرکز دستور العمل‌هایی وجود دارد که رعایت آن می‌تواند به موفقیت بیشتر شما بینجامد.

قیمت نسخه الکترونیک


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-33-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%AF%D9%82%D8%AA-%D9%88-%D8%AA%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2/book/71342

اثر حاضر برای دانش‌آموزان تمامی گروه‌های سنی خصوصاً پایه ششم دبستان که خود را برای آزمون تیزهوشان آماده می‌کنند، مناسب است.

مشخصات کتاب الکترونیک

بهتر است ابتدا در شرایطی شبیه به یک آزمون واقعی قرار بگیرید، سپس تمامی سوالات را طبق زمان‌بندی پاسخ دهید و بعد از پایان آزمون پاسخ‌هایتان را مرور کنید تا با رفع نواقص احتمالی خود و مرور پاسخنامه به تسلط کافی در مباحث مختلف دست یابید.

کتاب 33 آزمون دقت و تمرکز، تألیف مسعود بیگدلی، یک مجموعه‌‌‌ی راهبردی آزمون‌محور است که میزان دقت، تمرکز و سرعت شما را در پاسخ به سوالات هوش افزایش می‌دهد. درحقیقت با خواندن این اثر که هوش سرعتی شما را بالا می‌برد، برای کسب موفقیت در آزمون‌ تیزهوشان آماده می‌شوید.

درباره‌ی کتاب 33 آزمون دقت و تمرکز

این کتاب دارای 1600 سوال کاملاً تالیفی است و تنها کتاب هوش سرعتی ایران محسوب می‌شود. بنابراین می‌تواند منبعی ارزشمند در جهت پیشرفت تحصیلی شما باشد. کتاب 33 آزمون دقت و تمرکز نوشته‌ی مسعود بیگدلی است که انتشارات پویش اندیشه خوارزمی آن را در اختیار عموم علاقمندان قرار داده است.

(این کتاب دارای حجم بیش از 20 مگابایت هست، لطفاً قبل از خرید، نسخه‌ی نمونه را دریافت و از صحت نمایش کتاب در موبایل یا تبلت اطمینان حاصل کنید.)

کتاب 33 آزمون دقت و تمرکز مناسب چه کسانی است؟

معرفی کتاب 33 آزمون دقت و تمرکز