معنی قلب نارنجی در چت اینستا و واتساپ 🧡

آیا تا به حال فکر کرده اید که رنگ های مختلف ایموجی های قلب به چه معناست؟ از سیاه تا زرد، برخی برای برای نشان دادن عشق هستند و برخی دیگر به دنیا می گویند که شما حس محبت و شفقت دارید، و حتی نشان می دهد احساس غم یا حسادت دارید. بیایید معانی رنگ قلب ایموجی و زمان استفاده از رنگ های مختلف را بررسی کنیم.

همچنین بخوانید: متن زیبا برای پست اینستاگرام خودم جدید

معنی قلب نارنجی 🧡 در چت اینستا و واتساپ

  • معنی قلب نارنجی یک نوع احساس میانی بین قلب قرمز عشق و قلب زرد دوستی است. رنگ نارنجی اغلب با مراقبت و گرما معنا می شود. این ایموجی هیچ اشاره ای به رابطه داشتن یا پیشنهاد رابطه عاشقانه یا معاشقه ندارد، بنابراین می توانید با خیال آسوده این ایموجی قلب را برای ابراز حمایت یا نیات دوستانه برای دوستان و نزدیکان استفاده می شود.
  • اگر قصد ابراز علاقه به کسی را دارید یا رابطه عاشقانه ای با کسی شروع کرده اید، باید در ارسال این ایموجی قلب احتیاط کنید زیرا بیشتر به احساس دوستانه شما اشاره دارد.
  • شما می توانید ایموجی های قلب نارنجی را برای دوستان و آشنایان خود ارسال کنید. اگر می‌خواهید به خوبی به او بگویید که هدف به رابطه عاشقانه با او ندارید، و تنها در رابطه دوستی هستید، بفرستید. برخی از افراد به این منطقه “منطقه دوست” می گویند.
  • در برخی موارد این قلب می تواند نشان دهنده نگرانی باشد و زمانی استفاده شود که قصد دارید اعلام کنید احساس خوبی نسبت به چیزی ندارند. قلب نارنجی حتی به معنای نگران نباش نیز آمده است.
  • ایموجی قلب نارنجی را نیز می توان مثل سایر قلب های یا ایموجی ها در شبکه های اجتماعی استفاده کرد، به خصوص وقتی قصد ابراز احساسات برای عکس خای دوستان خود را دارید، اما به یاد داشته باشید این قلب نارنجی به اندازه ایموجی قلب قرمز محبوب یا جذاب نیست.
  • یکی دیگر از معانی کمتر رایج قلب نارنجی که رسمیت زیادی ندارد، ابراز احساسات جنسی است که به خاطر رنگ تندی که دارد به آن نسبت داده می شود.
همچنین بخوانید: معنی قلب بنفش در چت و اینستاگرام 💜| آیا قلب بنفش معنی بدی دارد؟

قلب نارنجی نماد چیه

قلب نارنجی نماد چیه 🧡

آیا معنی قلب نارنجی در چت اینستا و واتساپ را می دانید؟ تا انتهای این متن با ما همراه باشیدد تا بگوییم قلب نارنجی نماد چیست.

معنی قلب نارنجی در چت

در این مطلب از آلامتو به معنی قلب نارنجی در اینستا و واتساپ اشاره کردیم. به طور خلاصه گفتیم که این ایموجی نشان دهنده ابراز رابطه دوستانه است. معانی رنگ قلب ایموجی ها سرگرم کننده است و داستان های بسیار متفاوتی را روایت می کند، از “دیوانه وار دوستت دارم” تا ” این موضوع را خیلی خنده دار می دانم”. دفعه بعد که پیام یا پستی در رسانه های اجتماعی ارسال می کنید، با شکلک های مختلف رنگ قلب بازی کنید تا زندگی جدیدی به پیام های خود بدهید.


منبع: https://www.alamto.com/the-meaning-of-orange-heart-in-chat.html

معنی قلب نارنجی در چت

قلب نارنجی نماد احساسات دوستانه است. این ایموجی نشان می دهد من عمیقاً تو را به عنوان یک دوست، دوست دارم و همچنین می توان از قلب نارنجی برای معاشقه یا تعریف رابطه دوستانه استفاده کرد. از سوی دیگر، نارنجی نشان دهنده تمام احساسات خوشایند است که با داشتن یک دوست خوب به وجود می آید.

همچنین بخوانید: متن برای تولد خودم در اینستا جدید و خاص

سخن آخر