میز تلویزیون دیواری مدرن اویتا خرید میز تلویزیون دیواری مدرن میز تلویزیون دیواری-سیب چوب

در این میز ها نیز بخش نقره ای رنگ، مربوط به استیل نقره ای است که به همان صورت قبل مورد استفاده قرار می گیرد. در مدل میز تلویزیون آینه ای، استفاده از آینه نقره ای رنگ بر روی زمینه طوسی رنگ میز تلویزیون نمای بسیار درخشنده و با شکوهی را خلق می نماید. همچنین میز تلویزیون طوسی با آینه کاری اکلیلی هم دارای زیبایی منحصر به فردی است و چشم ها را به سمت خود جلب خواهد کرد. متناسب با هر فضایی که داشته باشید همیشه یک انتخاب در تلویزیون های مدرن وجود دارد. میز هایی مانند میزهای چند چیدمانه با کوچک و بزرگ شدن با فضا هماهنگ می شوند. میز تلویزیون های گوشه ای و دیواری از دیگر مدل هایی هستند که مشکل شما را در زمینه هماهنگی ومدیریت فضا حل می کنند.

میز تلویزیون چوبی مدرن

با توجه به اینکه این نوع رنگ تقریبا خنثی است می توانید با انتخاب رنگ های گرم برای سایر اجزای خانه مانند کوسن های مبلمان ترکیب رنگی بی نظیری را در دکوراسیون منزل خود ایجاد نمایید. میز تلویزیون چوبی بسیار شیک و خوش جنس است که جنس آن از روکش چ.. میز تلویزیون 5 کشو مدل MT-180 یک میز تلویزیون 180 سانتیمتری است که توسط صنایع چوبی اسکندری در سه رنگ بندی تولید شده است. این میز تلویزیون پنج کشو ی بسیار زیبا با ظاهر شکیل و نمای براق و دستگیره‌های طلایی می‌تواند فضای دکوراسیون منزل شما را دگرگون نماید و جلوه ظاهری آن دو چندان نماید. میز ال ای دی کشو دار مدل P یکی از زیباترین مدل های میز تلویزیون کرال استند است که به خاطر نقش و نگارهای روی بدنه میز تلویزیون ، از زیبایی قابل توجهی برخوردار می‌باشد.

  • رنگ سرد و مات طوسی در کنار گرمای درخشنده استیل طلایی رنگ جلوه ای بی نظیر داشته و تغییر مثبتی در چیدمان خانه ایجاد می کند.
  • میز ال‌سی‌دی مدل MT-200 Marble Black یک میز طرح سنگی مشکی بزرگ است که طول آن 200 سانتیمتر(2 متر) است و نمای سنگی مشکی با رگه های سفید دارد ولی در واقع جنس آن سنگی نیست.
  • مدل‌های جدید و زیبایی از آخرین مدل‌های میز تلویزیون دیواری را دیدیم.
  • از آنجایی که اکثر خانه های امروزی آپارتمانی هستد وزن میز یکی از عناصر مهم در انتخاب می تواند باشد.
  • تضاد موازی بودن و در عین حال در هم ریختگی خطوط زیبایی منحصر به فردی به این کار بخشیده است و ج..
  • این مدل با منبت کاری و طرح های لوکس خود به یکی از محصولات پرفروش بدل شده است.

جنس این میز از ام دی اف دارای برجستگی است که با دست کشیدن بر روی سطح آن می‌توانید زبری برجستگی‌های ام دی اف را زیر انگشتانتان احساس کنید. طول این میز تلویزیون ۱۶۰ سانتیمتر، عرض آن ۴۰ سانتیمتر و ارتفاع آن ۴۵ سانتیمتر است. رنگ این میز تلویزیون هم قهوه‌ای روشن طرح چوب و جنس آن ام دی اف است. میز تلویزیون به جرئت یکی از مهم ترین وسایلی است که در بخش نشیمن منازل مورد استفاده قرار گرفته و در انواع بسیار متنوعی مثل شیشه ای، فلزی، چوبی و حتی سنگی تولید می شود. بهترین سبک میز تلویزیون که به اصطلاح از مد نمی افتد و می تواند بعد از سال ها همچنان کیفیت خود را حفظ کند، میز تلویزیون قیمت میز تلویزیون هایگلاس چوبی است!

میز تلویزیون چوبی برای گوشه اتاق

2- بخش مطالب خوگر، وبلاگی اجتماعی است که به نویسندگان، طراحان و معماران عضو این امکان را می دهد تا در کنار تحریریه خوگر، مطالب مناسب و مرتبط با صنعت یا فعالیت خود را منتشر کنند. این مطالب بر اساس دسته بندی تخصصی و کاربردی به منظور افزایش دانش عمومی برای کاربران نهایی سایت نمایش داده می شود. با این حال ممکن است، رنگ سفید و خاکستری به دلیل ماهیت خود محیط را یکنواخت و بسیار سرد جلوه می دهند که برای حل این مشکل وجود یک رنگ گرم در گوشه و کنار خانه این حال و هوا را تغییر می دهد. بنابراین دکوراسیون هایی که با این رنگ مزین شده باشند، محیطی بسیار شیک، مدرن و آرامش بخش را برای افراد ایجاد می کنند. یکی از بهترین رنگ هایی که امروزه در ترکیب با سفید مورد استفاده قرار می گیرد، رنگ خاکستری است.

میز تلویزیون دیواری مدرن اویتا خرید میز تلویزیون دیواری مدرن میز تلویزیون دیواری-سیب چوب

با توجه به تمام این نکات، پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها بخوانید و با بهترین ایده ها برای طراحی میز تلویزیون با چوب آشنا شوید. باید توجه کنید که وقتی از نورپردازی برای میز تلویزیون دیواری استفاده می‌کنید، می‌توانید حتی هنگام خاموش بودن تلویزیون از فضا و نورپردازی آن کمال استفاده را ببرید. به طور کلی تغییر دکوراسیون اهمیت خاصی در زیبایی خانه دارد؛ به همین سبب پیشنهاد می‌کنیم با ۱۰ ایده برای تغییر در دکوراسیون داخلی خانه و انواع مدل میز کنسول و آینه مدرن آشنا شوید و خانه‌تان را زیباتر کنید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار