نمونه متن نامه اداری درخواست رفع مشکل، پیگیری، کار، انتقالی و …

خواهشمند است دستور فرمایید اقدام لازم مبذول نمایند.

به: شرکت خدمات اداری و پشتیبانی …

مدیر محترم سامانه کاریابی و استخدام کامپیوتر جابز

نام و نام خانوادگی و امضا

متن نامه اداری انگلیسی

رییس محترم امور کارکنان

 

 

نامه اداری درخواست وام

 

اگر قصد نوشتن یک نامه اداری را دارید، ابتدا نگاهی به نمونه متن نامه اداری درخواست رفع مشکل، پیگیری، کار، انتقالی و … در ادامه متن بیندازید.

انواع نمونه متن نامه اداری

لازم به ذکر است اینجانب فارغ التحصیل مدرسه تیزهوشان بوده و رتبه دو رقمی کنکور منطقه را نیز بدست آورده ام و همچنین دارای مقالاتی در ISI و مجلات مدارک تحصیلی خود در رشته …………..و نامه پذیرشدانشگاه داغون را بحضور تقدیم می نمایم. تخصصی و معتبر ایرانی بشرح پوست می باشم.

Washington 33111

امیدوارم ویژگی های اینجانب از جمله، تحصیل در رشته مدیریت بازرگانی و گذراندن دوره های بازاریابی، با تسلط کامل به زبان انگلیسی، داشتن مهارت های ارتباطی قوی، اعتماد به نفس بالا و اشتیاق به یادگیری مداوم و به روز نمودن اطلاعات شغلی مورد توجه آن مدیریت محترم قرار گیرد و فرصتی را فراهم سازد تا بتوانم خواست ها و خدمات مورد نظر آن شرکت را برآورده سازم .

موضوع: تقاضای برقراری بیمه تکمیلی

Mr Smith Jackson

-3

مدیر محترم …………..

Students admitted to WSU Online must complete an online advising orientation before being allowed to register for classes. Your WSU Online academic advisor will be sending you a welcome packet soon with information about how to access the orientation.

موضوع: درخواست انتقالی یا مهمان به دانشگاه …

پیشاپیش از دستور مساعد جنابعالی کمال تشکر را دارم.

به نام خدا

 

سخن آخر

جناب آقای …

با تشکر

انواع نمونه متن نامه اداری

با سلام و احترام

Again, congratulations, and welcome to Washington State University.

امید دارم خصوصیات اینجانب مورد تایید مدیریت محترم قرارگیرد و فرصتی را فراهم سازد تا بتوانم خواست ها و خدمات مورد نظر آن شرکت را برآورده سازم.

December 24, 2018

بدین‌وسیله اینجانب …………. کارمند یا کارگر شماره ……… که در قسمت ……. مشغول بکار می‌باشم به دلیل مشکلات مالی و شخصی، تقاضای دریافت مبلغ …. ریال وام / مساعده حقوق دارم که به اقساط ماهیانه … ریال یا در مدت …. ماه توسط قسمت حسابداری از اولین حقوق و دستمزد پس از دریافت کسر گردد.

 

اسامی افراد تحت تکفل نسبت

 

امیدواریم این مطلب از آلامتو با موضوع نمونه متن نامه اداری درخواست رفع مشکل، پیگیری، کار، انتقالی و … متن نامه اداری انگلیسی، متن نامه اداری به سفارت و متن نامه اداری اعتراض برای شما همراهان مفید بوده باشد.


منبع: https://www.alamto.com/%D9%85%D8%AA%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C.html

بدینوسیله پیرو درج آگهی استخدام آن شرکت در سایت کاریابی آنلاین کامپیوتر جابز مورخ 1399/7/9 جهت همکاری در بخش فروش و بازاریابی آن شرکت، به پیوست مشخصات و سوابق شغلی خود (رزومه) خود را برای اعلام آمادگی جهت همکاری تقدیم می دارم .

سالم علیکم

با تشکر و سپاس فراوان

نام و نام خانوادگي متقاضي

Sincerely,

Signature

بدینوسیله اینجانب …………  به نمایندگی از جمعی از همکاران واحد …………….به دلایل زیر تقاضای ابقای آقای …………..در سمت ……………..را داریم : 1 و 2 و 3 و در پایان از صمیم قلب و خاضعانه از آن مقام محترم تقاضا داریم درخواست اینجانبان با دید مساعد و مثبت مورد بررسی و توجه قرار گیرد.

نام و نام خانوادگی امضاء

متن نامه اداری درخواست انتقالی

-2

با تشکر

ضمن آرزوی توفیق وبهروزی برای جنابعالی ، ازوقتی که به بررسی رزومه اینجانب اختصاص می دهید تشکر می نمایم.

با سلام و احترام

درخواست پیگیری

متن نامه اداری درخواست تعمیر

خواهشمندم دستور اقدام مقتضی در این زمینه را صادر فرمایید.

باسلام واحترام

نمونه نامه اداری برای انتقال یا مهمان دانشجویان:

Director of Admissions

Daniel Clarkson

 

موضوع : جابجایی آقای ……………از سمت ………………

نام و نام خانوادگي

با سلام و احترام

امضاء مسئول

همچنین بخوانید: متن استعفا نامه ادبی، رسمی و اعتراضی از کار در شرکت و اداره

متن نامه اداری درخواست بیمه تکمیلی

ریاست محترم دانشگاه ….

At this time, we are holding a space for you in the upcoming class, and you do not need to confirm your attendance with a deposit.

موضوع : تقاضای بررسی مجدد مدارک جهت صدور ویزا

و همچنین توجه داشته باشید که ممکن است برای برخی مشاغل حساسیت ویژه ای وجود داشته باشه و رد صلاحیت شما دلیل بر رد صلاحیت و شایستگی شما در مشاغل دیگر نیست. نگران نباشید و با توکل بر خدا تلاشتون رو بیشتر کنید.

درخواست پیگیری

رییس/مدیر/سرپرست محترم …..

نمونه نامه اداری انگلیسی

جناب آقای …………..

با تشکر و سپاس

دســتگاه ……………… مــدل ………………… شــماره اشــتراك ……………….. ســريال…………………………………………………. شـــماره امـــوال …………….. داراي معايـــب …………………………………………………………………………………………. ميباشد.

 

پیشاپیش از دستور مساعد آن مدیریت محترم کمال تشکر را دارم.

با سلام

امضاها :

متن نامه اداری درخواست پیگیری

 

 

با نام و یاد خدای مهربان

با تشکر حسنی

 

Dear Mr Jackson

البته مشکلات دیگری از جمله مشکلات مالی، اجتماعی، خانوادگی؛ فوت یکی از اقوام درجه اول از جنابعالی تقاضا دارم دستور فرمایید مساعدت لازم درخصوص دانشجوی میهمان مبذول نمایند.

جناب آقای

لطفا توجه فرمایید که این نامه صرفا  بر اساس گمان و فرض ( اشکالاتی که به ندرت ممکن است رخ دهد ) نوشته شده و فقط بعنوان یک پیشفرض و الگوی نوشتن نامه  جهت کسانی که در نوشتن نامه های اداری مشکل دارند در اینجا قرار داده شده است . لطفا اگر تمام یا برخی موارد اعلامی زیر درخصوص شما صدق نمی کند از نوشتن آن جدا خودداری نمایید . به خداوند توکل و اعتماد نموده و در فرم ها حقیقت ، حقیقت و فقط حقیقت را بنویسید .

 

 

یک نمونه نامه اداری انگلیسی از طرف دانشجو به دانشگاه

نمونه نامه اداری درخواست کار

نمونه نامه اداری درخواست تعمیر ماشین آلات اداری

با سلام

Congratulations! You have been admitted to Washington State University as a WSU Online student for the fall semester of 2019. On behalf of the faculty and staff, I want you to know how pleased we are that you have chosen to become part of the Washington State University community.

با سلام

با تشکر

رفع مشکل آسفالت خیابان

نام و نام خانوادگی

 

نمونه نامه اعتراض

جناب آقای/سرکار خانم …..

با سلام و احترام

نوشتن نامه ادارای دارای قواعد و قوانین مخصوصی است که رعایت آن بر اعتبار نامه شما می افزاید. نامه اداری دارای بخش های اصلی است که در هر نامه ای باید وجود داشته باشد تا به آن رسمیت بخشد. در این مطلب از آلامتو ما مجموعه ای از انواع نمونه متن نامه اداری درخواست رفع مشکل، پیگیری، کار، انتقالی و … و فرمت هر یک را ارائه می کنیم تا با الهام از آنها و یادگیری قواعد کلی ویرایش آن بتوانید متن مناسبی تهیه و ارائه کنید.

همچنین بخوانید: انواع نمونه متن درخواست وام از بانک، وام ازدواج، اشتغال زایی و …

متن نامه اداری رسمی

به استحضار می­ رساند که به جز مرکز استان کردستان کلیه شهرستان­های استان با کمبود شدید یا نبود پزشک متخصص علی الخصوص (متخصص داخلی، زنان و زایمان، جراح عمومی، اطفال و بیهوشی) که نیاز ضروری و الزامی یک بیمارستان عمومی است، مواجه می­ باشند (1) به طوری که تعداد زیادی از بیماران به علت عدم وجود پزشک متخصص با آمبولانس فرسوده و ناکارآمد به مرکز استان اعزام می­ شوند.(2) این وضعیت علاوه بر اینکه سبب از دست رفتن جان هموطنان می گردد، باعث نارضایتی زیاد عمومی در منطقه شده است.(3) لذا از آن مقام محترم خواهشمند است دستور فرمایید به طریق ممکن نسبت به رفع این معضل (4) که رابطه مستقیم با تأمین سلامت مردم دارد (5) اقدام عاجل مبذول و نتیجه را اعلام فرمایند.

بدینوسیله پیرو نامه شماره …….  تاریخ …….   اهالی کوی …….  منطقه …….  در خصوص آسفالت خیابان…….  به استحضار می رساند تا کنون اقدامی از طرف آن اداره محترم برای رفع مشکل انجام نگرفته است. با توجه به در پیش بودن فصل بارندگی و اینکه هر روز اثر این مشکل بیشتر و شدیدتر می شود از آن مقام محترم تقاضا مندیم دستور فرمایید اقدام لازم جهت حل این معضل مبذول فرمایند. رسیدگی هرچه سریعتر جهت جلوگیری از بروز مخاطرات جدی برای ایمنی و بهداشت اهالی موجب کمال امتنان است. پیشاپیش از دستور مساعد و محبتی که مبذول می فرمایید کمال تشکر و سپاس گذاری را داریم.

باسلام واحترام،

جناب آقای ……/ سرکار خانم ……. مدیر محترم ……./ ریاست محترم …….

با تشکر و سپاس…

همچنین بخوانید: انواع نمونه متن لوح تقدیر فرهنگی، هنری، نظامی و ورزشی

متن نامه اداری درخواست وام

متن نامه اداری انگلیسی

متن نامه اداری به سفارت

2384 Privet Drive

درخواست وام

 

با عنایت به زمان کم باقی مانده جهت ثبت نام در دانشگاه داغون از جنابعالی تقاضا دارم مدارک اینجانب مجدد مورد بررسی قرار گیرد. توضیح اینکه اینجانب بعلت علاقه مندی به خانواده و شغل فعلی خود متعهد می گردم پساز پایان دوره تحصیلی به وطن خود مراجعت نمایم و متقاضی تمدید ویزای خود نباشم .

موضوع: درخواست وام یا مساعده حقوق

با سلام و احترام

غیرتجاری تقاضا دارم نسبت به برقراری بیمه تکمیلی برای بنده و افراد تحت تکفلم به شرح ذیل اقدام نمایید

اگر شما نام شخص مورد نظر را نمی‌دانید، از نوشتن سمت او بعد از بسمه تعالی استفاده نمایید. در سطر بعد از عبارات با سلام و احترام، با سلام و احتراما به استحضار می‌رسانید، استفاده کنید. بعد از نوشتن یکی از موارد ذکر شده شروع نامه تمام می‌شود و به قسمت بدنه نامه می‌رسیم.

متن نامه اداری درخواست رفع مشکل

بدینوسیله اینجانب………………………………………..ازپرسنل این شرکت شاغل دراداره ثبت شرکتها و موسسات

در خاتمه به عزیزانی که به مسئولیت خطیر و پر زحمت گزینش، اشتغال دارند خداقوت گفته برایشان در این راه آرزوی موفقیت دارم .

ساکنان محله …….

بدینوسیله اینجانب دانشجوی ورودی مهرماه سال … به علت اینکه پس از قبولی در دانشگاه و شروع دوران دانشجویی متأهل گردیده و محل اشتغال دائم همسرم، در …می باشد تقاضای میهمان به مدت … به دانشگاه …می باشم.

مدیریت محترم امور مالی

با تشکر

متن نامه اداری درخواست کار

موضوع: درخواست استخدام

احتراما بدینوسیله به استحضار می رسانم اینجانب … کارمند واحد … به کد پرسنلی … با سابقه … کار در شرکت، به دلیل پاره ای از مشکلات مالی و شخصی، تقاضای دریافت … ریال وام را دارم. ضمناً خاطرنشان می سازم که این مبلغ با اقساط ماهانه … ریال در مدت زمان … ماه توسط کارشناس محترم امور حسابداری و حقوق و دستمزد از حقوق اینجانب به صورت ماهانه پس از دریافت کسر گردد.

 

ضمن آرزوی توفیق و بهروزی برای جنابعالی، از وقتی که به بررسی رزومه اینجانب اختصاص می دهید تشکر نموده و آمادگی خود را جهت حضور درآن شرکت برای ارائه سایر اطلاعاتی که لازم باشد و آشنایی بیشتر اعلام می دارم .

موضوع: درخواست وام

اینجانب ……………….. متولد ……………….. دارای مدرک تحصیلی ……………….. و مهارتهای ……………….. درخواست استخدام در مجموعه تحت مدیریت شمار را دارم.

جناب آقای / سرکار خانم …

پیشاپیش از مساعدت آن مقام محترم کمال سپاسگزاری دارم.

جناب آقای …

ادامه تحصیل در رشته زبان و تقاضای صدور ویزا جهت کشور متبوعتان از تاریخ …………..لغایت …………..می باشم و به پیوست بدینوسیله به استحضار می رساند اینجانب …………. به شماره ملی ……………..به جهت گردشگری و جهانگردی / معالجه بیماری /

بسمه تعالی

امضاء

خواهشمند است دستور فرمائيد نسبت به تعمير آن اقدام لازم معمول دارند.

با تقدیم احترام

همچنین بخوانید: متن تشکر رسمی کوتاه و اداری از مدیر و همکاران

متن نامه اداری اعتراض

 

نمونه نامه اداری درخواست پیگیری تجهیز بیمارستان