پشتیبان شبکه در مرکز تهران شماره پشتیبان شبکه بهترین خدمات شبکه مرکز تهران

اگر میخواهید دسترسی افراد را به اطلاعات سازمان و شبکه کنترل کنید. تیم پشتیبانی ما آماده ارائه خدمات در 24 ساعت روز، هفت روز هفته،365 روز در سال می باشد. داشتن مدارک A+ , Network+ , security+, CCNA , MCSE , MCSA شانس استخدام پشتیبان شبکه را بالا می برد.

چرا از نیروی خود برای نگهداری شبکه استفاده نکنیم؟

ما در تیم پشتیبانی شبکه کامکو تلاش می کنیم تا در کمترین زمان بهترین کیفیت و شرایط را برای شبکه شما در زمینه پشتیبانی شبکه های کامپیوتری ایجاد کنیم و از ایجاد مشکلات در آن قرارداد پشتیبانی شبکه جلوگیری کنیم. بکار گیری از تجهیزات جدید و به روز، ارتقاء مداوم سخت افزار و نرم افزارهای قدیمی بهترین رویکرد برای جلوگیری از تهاجم به شبکه ها می باشد. بهترین خدمات امنیتی پشتیبانی شبکه ارائه بهترین شیوه های نگهداری و تعمیر سخت افزاری یا نرم افزاری هستند. تیم پشتیبان شبکه پس از تست شبکه اطمینان حاصل می کنند که شبکه از هرگونه بد افزار و یا پورت های باز و فایروال ها و مشکلات و ضعف های امنیتی پاک هستند. پس از عقد قرارداد برای پشتیبانی شبکه، گزارش ها و راه کار های حرفه ای برای حصول اطمینان از امن بودن شبکه کسب و کار ارائه می شود.

  • بنابراین کاربران محترم می‌توانند با اطمینان اطلاعات ضروری خود را ثبت نمایند.
  • البته در شرکت هایی که بخش آی تی ندارند می توانند بصورت قراردادی کارهای شبکه خود را برون سپاری کنند.
  • شاید شما هم جز آن دسته از اشخاصی باشید که در طول روز زمان بسیاری را صرف رفع ایرادات سخت افزاری و نرم افزاری می کنید.

تیم پشتیبانی ما همیشه آماده ارائه خدمات با کیفیت و کمک به مشتریان عزیز در سریع ترین زمان است. ما بهترین راه حل را به شما پیشنهاد خواهیم کرد که هم از لحاظ هزینه برای کسب و کار شما به صرفه باشه و هم بهترین کارایی را برای مجموعه شما داشته باشه. وظیفه پشتیبانی شرکت شبکه نه تنها اطمینان از صحت این مشکلات است، بلکه شامل مواردی همچون دیدی روشن به آینده و حفظ اطلاعات است.

پشتیبان شبکه در مرکز تهران شماره پشتیبان شبکه بهترین خدمات شبکه مرکز تهران نظارت بر عملکرد صحیح هر یک از این پروتکل‌ها به معنای نظارت بر عملکرد کلی سیستم و شبکه است. یک کارشناس شبکه، باید به صورت منظم تمامی راه‌های ارتباطی را زیر نظر داشته و از انتقال درست و امن داده‌ها، اطمینان حاصل کنند. آشنایی با مفاهیم پایه شبکه و سیستم‌عامل‌های شبکه لینوکس و ویندوز.

قبل از این که مشکل حاد و بزرگی رخ دهد ، شما را مطلع کرده و راه حل ها را پیاده سازی کنند. مشکلاتزیر ساختی،امنیتیو … جزء مواردی هستند که پیمانکار پشتیبانی شبکه باید در گزارشاتمانیتورینگبه آن ها اهمیت ویژه ای بدهد. تمام پروژه ها با پیش بینی دقیق مدت زمان و هزینه انجام کار توسط شرکت پشتیبانی شبکه باید انجام شود . شرکت پشتیبانی شبکه به شما در مورد مبلغ ، نحوه پیاده سازی و زمان انجام کار مشاوره می دهد و به آن متعهد است. پیمانکار پشتیبانی شبکه تامین کننده اینترنت نیست و قطعی و کندی اینترنت ناشی از تامین کننده بر عهده او نیست.

وظایف یک مهندس شبکه را می‌توان در مواردی چون نگهداری از کامپیوترها، شبکه، نصب نرم افزار و سخت افزارها و … خلاصه کرد. حال یک دیتاسنتر بزرگ را تصور کنید؛ وظایف یک کارشناس شبکه می‌توان خیلی جزئی‌تر باشد. بررسی و کشف معایب و پیشگیری از آسیب های جدی فقط با مدیریت و نظارت، نگهداری و امنیت امکان پذیر می شود.

محاسبه هزینه

پس از ایجاد حساب کاربری خود ،می توانید وارد حساب کاربری خود شوید. برای دریافت استعلام قیمت پشتیبانی شبکه با شماره‌های موجود در وب سایت تماس حاصل کنید. یک پشتیبان غیر حضوری شبکه هم باید روزهایی از ماه را به صورت حضوری در مجموعه شما حضور داشته باشد تا بتواند به درستی مشکلات موجود را بررسی کند و در صدد رفع آن‌ها بر آید. ما از بهترین و سریع ترین سخت افزارها استفاده می کنیم ضمن اینکه از به روز ترین سیستم ها برای مدیریت و کنترل خدمات خود بهره می بریم. سرورهای ما مجهز به آخرین نسخه از سیستم های عامل و کنترل پنل ها می باشند و هر روز برای افزایش امکانات و بهبود امنیت و کیفیت به روز می شوند.

خدمات پشتیبانی شبکه

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار